Letní tábor Bohové ze Šluknova

Místo konání: Lipová U Šluknova – osada Ludvikovičky (adresu tábora předáme rodičům při odjezdu a bude také zveřejněna na našich stránkách)
Termín: 17.8. – 24.8.2024
Cena: 3.800,- Kč pro členy, ostatní 4.500,- Kč
Odjezd: v 9.00 autobusem, sraz na nádraží v 8.15 hod. v Teplicích
Ubytování: stany
Vybavení dítěte: seznam věcí na tábor je na našich stránkách v sekci Ke Stažení
NUTNÉ! spací pytel, karimatka, polštářek, prostěradlo, malý batoh na jednodenní výlety, láhev na pití, hrníček na pití, baterku, nůžky, psací potřeby, společenské hry, hračku nebo knížku. A nezapomeňte si masku na celotáborovou hru
Nutná je kartička pojištěnce a potvrzení od lékaře (bez těchto dokumentů nelze na tábor jet)
Veškeré léky, které dítě užívá, je třeba odevzdat při odjezdu zdravotníkovi s informací o potížích dítěte a dávkování léků.

Návštěvy rodičů v táboře nejsou vhodné. V případě nutnosti se může informovat telefonicky na tel. čísle +420 607 726 856.

Prosíme platbu tábora pokud možno zaslat na účet 1060146399/0800. Do poznámky prosím uveďte jméno dítěte (opravdu těžko se dohledává). Děkujeme!

Podle pokynů hlavní hygieny jsme schopni zajistit vše potřebné k realizaci našeho tábora a umožnit vše co se týká hygieny a ochrany zdraví všech účastníků.

úvodní forka k letnímu táboru

Akci pořádají Pionýři z Dubí