Jarní prázdniny v Tanvaldu

Termín: 17.2. – 24.2.2024
Odjezd: 8:50 z vlakového nádraží Teplice. SRAZ v 8:15 U POŠTY NA HLAVNÍM NÁDRAŽÍ TEPLICE!
Místo ubytování: sportovní areál v Tanvaldu
Účastnický poplatek: pro členy 4800,- Kč, pro nečleny 5500,- Kč (Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, stravu, výlety, pronájem tělocvičny, Botanická zahrada, ZOO v Liberci, apod.)

NUTNO UHRADIT DO 31.1.2024!!!

Peníze na vleky cca: 2500,- Kč a pokud budete potřebovat pro děti školičku tak počítejte, že se náklady mohou trochu zvýšit.
Vybavení: seřízené lyže, helma, vhodné oblečení na lyže, ochranné brýle, rukavice, boby, lopaty, přezůvky,
oblečení do chaty a na ven, vhodnou obuv do sněhu a také do sportovní haly, brusle, toaletní potřeby, nějakou knihu nebo hru.
Kufry a lyže naložíme do auta a ostatní jedou vlakem.
Akce je určena pro lyžaře a snowboardaře, běžkaře, pokročilé i začátečníky, bobaře, pytlaře, ale i pro nesportovce kteří si chtějí užít príma prázdniny.

Přihlásit se můžete na tel. 607726856

POZOR POČET MÍST JE OMEZEN !!!

Těší se na Vás Liška, Lasička, Morče, Jana, Lukáš, Dan, Hanka.