Letní Tábor se Superhrdiny je tady!

Místo konání: POD VYSÁKEM, STÁRKOV
Termín: 12.8. – 26.8.2023
Cena: 6200,- Kč pro členy, ostatní 7000,- Kč

Platbu tábora prosíme pokud možno na účet: 1060146399/0800. Do poznámek napsat jméno dítěte (opravdu se těžko dohledává)

Odjezd: v 8.50, sraz na nádraží v 8.15 v Teplicích. V případě odjezdu z jiného bydliště dopravte své dítě přímo na tábořiště dle telefonické domluvy.
Ubytování: stany
Vybavení dítěte: seznam věcí na tábor (najdete v sekci Ke Stažení)
NUTNÉ! spací pytel, karimatka, polštářek, prostěradlo, malý batoh na jednodenní výlety a prostorný batoh na puťák, láhev na pití, hrníček na pití, baterku, nůžky, psací potřeby, společenské hry a hračku nebo knížku.
Nutná je kartička pojištěnce a potvrzení od lékaře (bez těchto dokumentů nelze jet na tábor)
Veškeré léky, které dítě užívá, je třeba odevzdat při odjezdu zdravotníkovi s informací o potížích dítěte a dávkování léků.

Podle pokynů hlavní hygieny jsme schopni zajistit vše potřebné k realizaci našeho tábora a umožnit vše co se týká hygieny a ochrany zdraví všech účastníků!

Návštěvy rodičů v táboře nejsou vhodné. Můžete se informovat telefonicky na tel. čísle 607726856
Adresu tábora předáme rodičům při odjezdu a bude také na našich stránkách

Info: KDYKOLI NA TEL. 607726856, přihlášky (stáhnete v sekci Ke Stažení) můžete posílat přes email

Těsí se na Vás PIONÝŘI Z DUBÍ