Indiánský letní tábor 2021

Pozor! Pozor! Díky našemu neutuchajícímu optimizmu jsme pro Váše ratolesti začali plánovat letní tábor. Pevně věříme, že se aktuální situace brzy zlepší a letní prázdniny si užijeme jako nikdy! A proto jak jsme slíbili, tak přinášíme první info o našem letním táboře!

Místo konání: Zvůle u Kunžaku (poblíž České Kanady)
Termín: 7.8. – 21.8.2021
Cena: 4 600 Kč pro členy , ostatní 5000 Kč
Odjezd: v 8.51 ale sraz na nádraží v 8.15 hod.!!! v Teplicích. V případě odjezdu z jiného bydliště dopravte své dítě přímo na tábořiště dle tel. domluvy.
Ubytování: ve stanech

! ! ! POZOR ! ! !

Prosíme platbu tábora zasílejte pokud možno na účet 1060146399/0800 a do poznámek napište jméno dítěte. Platby se jinak opravdu těžko dohledávají!

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDE (POKUD MOŽNO) 16.6.2021 V 17.00 HOD. V KLUBOVNĚ U POTOKA NEBO KDYKOLI NA TEL. 607726856

! ! ! POZOR ! ! !

Přihláška

Přihlášku si prosím stáhněte z odkazu níže a vyplněnou nám ji zašlete na email JIRINAPETROVA@seznam.cz nebo se s námi telefonicky spojte a domluvíme se na osobním předání!

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR ZDE!

Vybavení dítěte: seznam věcí na tábor naleznete Seznam věcí na tábor

NUTNÉ!

• spací pytel,
  • karimatka,
  • polštářek,
  • prostěradlo,
  • malý batoh na jednodenní výlety,
  • prostorný batoh na puťák,
  • láhev na pití,
  • hrníček na pití,
  • baterku,
  • nůžky,
  • psací potřeby,
  • společenské hry,
  • hračku nebo knížku
  • kartička pojištěnce a potvrzení od lékaře (bez těchto dokumentů nelze jet na tábor)
  • Každý musí mýt masku na celotáborovou indiánskou hru!

Veškeré léky, které dítě užívá, je třeba odevzdat při odjezdu zdravotníkovi s informací o potížích dítěte a dávkování léků.

Adresu tábora předáme na informativní schůzce rodičů nebo při odjezdu. Návštěvy rodičů v táboře nejsou vhodné. Možno se telefonicky informovat na tel. čísle 607726856.

A nebojte se, díky podle pokynů hlavní hygieny jsme schopni zajistit vše potřebné k realizaci našeho tábora a umožnit vše, co se týká hygieny a ochrany zdraví všech účastníků!

POŘÁDÁJÍ : PIONÝŘI Z DUBÍ