Jarní prázdniny v Tanvaldu

Termín: 24.2 – 2.3.2019 (neděle/sobota)
Místo ubytování: sportovní areál v Tanvaldu
Účastnický poplatek: 3300,- Kč pro členy, 3500,- pro nečleny

NUTNO UHRADIT DO 10.2.2019!

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, stravu, výlety, návštěvu Babylonu v Liberci, pronájem tělocvičny, vstup na bobovou dráhu, vstup na Tanvaldskou rozhlednu, apod.)
Peníze na vleky cca: 2000,- Kč se odevzdávají na nádraží při odjezdu pokud bude někdo lyžovat
Odjezd: 8.52hod. z vlakového nádraží Teplice bude upřesněn na stránkách
SRAZ v 8.15hod. U POŠTY NA HLAVNÍM NÁDRAŽÍ TEPLICE!
Kufry a lyže naložíme do auta a ostatní jedou vlakem. Akce je určena pro lyžaře a snowboarďáky, běžkaře – pokročilé i začátečníky, bobaře, pytlaře, ale i pro nesportovce, kteří si chtějí užít príma prázdniny.
Vybavení: seřízené lyže, helma, vhodné oblečení na lyže, ochranné brýle, rukavice, boby, lopaty, přezůvky, oblečení do chaty a na ven, vhodnou obuv do sněhu a také do sportovní haly, plavky, brusle, toaletní potřeby a nějakou knihu nebo hru.

Těší se na Vás Liška , Lasička , Morče , Sojka , Verča
Info na : www. dubi.pionyr.cz nebo 607726856