Jarní prázdniny – aktualizace!

Termín: 18.2. – 24.2. 2018 (neděle/sobota)

Místo ubytování: sportovní areál v Tanvaldu

Odjezd: 8:52 z vlakového nádraží Teplice – bude upřesněno

SRAZ V 8:15 U POŠTY NA HLAVNÍM NÁDRAŽÍ TEPLICE!

Účastnický poplatek: pro členy 3000,- Kč, pro nečleny 3200,- Kč (cena zahrnuje: dopravu, ubytování, stravu, výlety do Harrachova, Kořenova, sklárny, plaveckého centra Babylon v Liberci, na Tanvaldskou rozhlednu, pronájem tělocvičny, bobovou dráhu )
NUTNO UHRADIT DO 18.1.2018!

Peníze na vleky: cca 2000,- Kč se odevzdávají na nádraží při odjezdu

Vybavení: seřízené lyže, helma, vhodné oblečení na lyže, ochranné brýle, rukavice, boby, lopaty, přezůvky, oblečení do chaty a na ven, vhodnou obuv do sněhu a také do sportovní haly, plavky, toaletní potřeby a nějakou knihu nebo hru.

Akce je určena pouze pro lyžaře a snowboarďáky, běžkaře – pokročilé i začátečníky (od 6-99 let), bobaře, pytlaře, ale i pro nesportovce kteří si chtějí užít príma prázdniny. Kufry a lyže naložíme do auta a ostatní jedou vlakem.

Další informace na tel. 607 726 856

Těší se na Vás Liška , Lasička , Morče , Sojka , Srnka